Maj to dla mnie przede wszystkim pachnące konwalie, które kocham miłością wielką i bez. I to te kwiaty towarzyszyły mi podczas haftowania 5 majowej części samplera od https://foxandrabbit.com/2026-mystery-sampler/.
Kilka migawek:Teraz poczekam na kolejny, czerwcowy etap samplera i biorę się za czekające niecierpliwie kolejne hafty :).Pozdrawiam serdecznie i ciepło, bo zimni ogrodnicy atakują.






Samplera ładnie przybywa, a konwalie już chyba zawsze będą kojarzyć mi się z komunią mojej siostry - jako jedyna dziewczynka miała w ręku bukiecik, konwalii właśnie - pomysł mojej mamy, które też je uwielbia. Chrzestny zrobił jej zdjęcie z bliska, jak klęczy przy ławce trzymając ten bukiecik - prześliczne ujęcie. Pozdrawiam :-)
OdpowiedzUsuńDziękuję bardzo! Co miesiąc niespodzianka w tych Mystery SAL'ach. Konwalie kocham od zawsze, inne pachnące kwiatki również :)
UsuńPozdrawiam słonecznie <3