Witam serdecznie !!!

wtorek, 27 września 2016

Warsztaty Twórczo Zakręcone w Ustroniu 10 - 13 listopad 2016

Witam serdecznie !

W tym roku zamiast Zjazdu Twórczo Zakręconych odbędą się w dniach 10 - 13 listopada ( długi weekend)  Warsztaty Twórczo Zakręcone. Tradycyjnie w dwóch piramidach - w Tulipanie i Magnolii w Ustroniu będą się odbywały przeróżne warsztaty oraz wystawa prac uczestników.
W tym roku firma Coricamo zrezygnowała z organizacji i zajęły się nią osoby prywatne, które stanowią Komitet Organizacyjny Stowarzyszenia Twórczo Zakręconych.
Podczas naszego zjazdu odbędzie się również I walne zgromadzenie założycielskie nowego stowarzyszenia. Jakieś stare zdjęcia hoteli - sanatoriów naszych ulubionych tylko znalazłam :) Pokoje mamy od dawna zarezerwowane.Teraz wstawię wycięty z FB strony poświęconej warsztatom fragment, napisany przez jedną z organizatorek  dla osób nie zarejestrowanych na FB

Stronka, na której będzie wykaz warsztatów, będą prowadzone zapisy na warsztaty, regulamin, Informacje o instruktorach, sklepikach itp. powinna ruszyć początkiem października - konkretna data i godzina zostanie podana w terminie późniejszym.
Już teraz natomiast możemy podać część danych, z którymi proszę się zapoznać:
-- koszt 1 warsztatu niezależnie od techniki będzie wynosił 37 zł
-- koszty organizacyjne - 20 zł - każdy uczestnik warsztatów, jednorazowo niezależnie od ilości warsztatów, w których będzie uczestniczył wnosi opłatę na pokrycie kosztów organizacyjnych takich jak: "placowe" za osobo/warsztaty - tj. przygotowanie przez ośrodki Tulipan i Magnolia powierzchni pod warsztaty, opłaty związane z założeniem strony internetowej, koszty domeny i hostingu (miejsca na serwerze), koszty projektu graficznego strony internetowej itp.
-- warsztaty będą prowadzone w blokach 3-godzinnych:
- czwartek 10.11 w godz. 17:00-20:00 lub (18-21 to jeszcze ustalimy)
- piątek 11.11 w godz. 9:00-12:00 i 15:00-18:00
- sobota 12.11 w godz. 9:00-12:00 i 15:00-18:00
- niedziela 13.11 w godz. 9:00-12:00
-- z każdym instruktorem, który nie ma działalności gospodarczej będzie spisana umowa o dzieło
-- instruktorzy, którzy mają działalność gospodarczą - po warsztatach wystawiają fakturę lub rachunek
-- oficjalne otwarcie Warsztatów Twórczo Zakręconych odbędzie się w piątek najprawdopodobniej około godz. 19:30 - po kolacji.
-- wszystkie sprawy finansowe, płatności za warsztaty i umowy będą załatwiane przez Monika Stanowska (jedna z Twórczo Zakręconych) na firmę: FIDES Rękodzieło Monika Stanowska.
-- różnica w cenie warsztatów, a wynagrodzeniu instruktorów wynika z konieczności odprowadzenia podatku VAT, podatku dochodowego od umów o dzieło - NIE ZARABIAMY NA TEJ IMPREZIE JAKO ORGANIZATORZY!!!!
Chętnych do działania zapraszamy w piątek 11.11 po oficjalnym otwarciu na spotkanie założycielskie Stowarzyszenia Twórczo Zakręconych. Niestety nie udało nam się założyć za pierwszym razem stowarzyszenia z uwagi na brak jednego zapisu w statucie, więc postanowiliśmy zrobić to podczas Warsztatów Twórczo Zakręconych."


Natomiast osoby mające dostęp do FB i zainteresowane warsztatami w Ustroniu zapraszam do otwartej grupy 

Jedne z najpopularniejszych warsztatów - koralikowe poprowadzi  Weronika,  Równie świetne warsztaty poprowadzi Agnieszka z Latarni Morskiej, która odwiedzi Ustroń za sklepem Scrap.com.pl
Nie sposób tu zaprezentować wszystkich instruktorów oraz sklepy biorące udział w tegorocznych warsztatach. W najbliższym czasie przedstawię kolejnych instruktorów.
Ja mam prowadzić zajęcia z needlepoint'a dla początkujących, co mi spać nie pozwala oraz warsztaty haftu matematycznego. Mam nadzieję, że uczestniczy wykażą się wyrozumiałością dla debiutanta.

Gdy będzie już strona Twórczo Zakręconych z zapisami na warsztaty, natychmiast udostępnię jej adres.Ja tymczasem wracam do mojego "ananasa", sierpniowy etap nadal nieskończony ....

Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam pięknych, słonecznych dni !!!

8 komentarzy:

 1. szkoda że mnie tam nie będzie..........

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrób sobie wspaniały weekend Elu <3 Dziewczyny z całej Polski przyjeżdżają. Ciekawe, jak będzie w tym roku

   Usuń
 2. Tereniu, ściskam kciuki by wszystko poszło jak po maśle. A uczestnicy warsztatów na pewno będą zadowoleni :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zobaczymy......... :) Dziękuje Violka <3

   Usuń
 3. Oj żebym tak mogła jak nie mogę, to przyjechałabym na Twoje warsztaty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za zaufanie, ale naprawdę jest w czym wybierać - praktycznie ze wszystkich dziedzin rękodzieła.

   Usuń
 4. Tereniu będziesz wspaniała :), na pewno wszystko się uda :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej, nie wiem co powiedzieć :) dziękuję za takie zaufanie !!!

   Usuń