Witam serdecznie !!!

niedziela, 16 października 2016

Warsztaty Twórczo Zakręcone w Ustroniu - lista warsztatów, regulamin, zapisy

Witam serdecznie !!!

We wtorek ruszają zapisy na warsztaty w Ustroniu !!!
Kopiuję informacje Kasi Kubaszewskiej z FB ze strony   "Warsztaty Twórczo Zakręcone" , może ktoś skorzysta.


Informacja I
"Uwaga Twórczo Zakręceni !!!
Nadeszła wiekopomna chwila!!!
Jutro wieczorem pierwszy test strony www.tworczozakreceni.org
natomiast :
We wtorek 18 października 2016 r. o godz. 19:00 ruszamy z zapisami na warsztaty!!!!!
W wykazie warsztatów, który już zamieściłam w grupie będzie mała korekta jeżeli chodzi o miejsce warsztatu i w jednym przypadku, niestety rozchorował się instruktor, ale spróbuję poszukać kogoś na jego miejsce w tej samej technice.
Aby potwierdzić zapisy na warsztaty, trzeba będzie wyrukować kartę zgłoszenia, wypisać ją, podpisać i odesłać na adres mailowy tworczozakrecone@gmail.com, no i oczywiście zapłacić przelewem kwotę za warsztaty, czyli 37 zł x ilość warsztatów + jednorazową opłatę organizacyjną w wysokości 20 zł za osobę.
Proszę przede wszystkim zwrócić uwagę na adres mailowy, że różni się od adresu strony internetowej - jest w formie żeńskiej!!! a liczy się kolejność zgłoszeń.
W takim razie zaczynamy odliczanie!!!"

Harmonogram warsztatów z godzinami i miejscem. Jeżeli ktoś zauważy błąd proszę o informację na priv. 

AKTUALNA LISTA WARSZTATÓW w razie jakichkolwiek zmian podam nową wersję.

Już teraz natomiast możemy podać część danych, z którymi proszę się zapoznać:
-- koszt 1 warsztatu niezależnie od techniki będzie wynosił 37 zł
-- koszty organizacyjne - 20 zł - każdy uczestnik warsztatów, jednorazowo niezależnie od ilości warsztatów, w których będzie uczestniczył wnosi opłatę na pokrycie kosztów organizacyjnych takich jak: "placowe" za osobo/warsztaty - tj. przygotowanie przez ośrodki Tulipan i Magnolia powierzchni pod warsztaty, opłaty związane z założeniem strony internetowej, koszty domeny i hostingu (miejsca na serwerze), koszty projektu graficznego strony internetowej itp.
-- warsztaty będą prowadzone w blokach 3-godzinnych:
- czwartek 10.11 w godz. 17:00-20:00 lub (18-21 to jeszcze ustalimy)
- piątek 11.11 w godz. 9:00-12:00 i 15:00-18:00
- sobota 12.11 w godz. 9:00-12:00 i 15:00-18:00
- niedziela 13.11 w godz. 9:00-12:00
-- z każdym instruktorem, który nie ma działalności gospodarczej będzie spisana umowa o dzieło
-- instruktorzy, którzy mają działalność gospodarczą - po warsztatach wystawiają fakturę lub rachunek
-- oficjalne otwarcie Warsztatów Twórczo Zakręconych odbędzie się w piątek najprawdopodobniej około godz. 19:30 - po kolacji.
-- wszystkie sprawy finansowe, płatności za warsztaty i umowy będą załatwiane przez Monika Stanowska (jedna z Twórczo Zakręconych) na firmę: FIDES Rękodzieło Monika Stanowska.
-- różnica w cenie warsztatów, a wynagrodzeniu instruktorów wynika z konieczności odprowadzenia podatku VAT, podatku dochodowego od umów o dzieło - NIE ZARABIAMY NA TEJ IMPREZIE JAKO ORGANIZATORZY!!!!
Chętnych do działania zapraszamy w piątek 11.11 po oficjalnym otwarciu na spotkanie założycielskie Stowarzyszenia Twórczo Zakręconych. Niestety nie udało nam się założyć za pierwszym razem stowarzyszenia z uwagi na brak jednego zapisu w statucie, więc postanowiliśmy zrobić to podczas Warsztatów Twórczo Zakręconych w Ustroniu. "


"Ponieważ jest troszkę pytań i strachu z tym zgłoszeniem - wyjaśniam, że należy je przesłać w ciągu 3 dni od wyboru warsztatu poprzez stronę internetową, natomiast zapłacić może do 5 dni.
Jeżeli ktoś kupuje warsztaty dla siebie i innych osób - powinien przesłać dla każdej osoby oddzielny formularz zgłoszeniowy - zapłacić może wspólnie, ale bardzo proszę w tytule zapłaty podać nazwisko i imię osoby za którą płaci dodatkowo.
Ponieważ troszkę nam się przesunęło w czasie uruchomienie strony, wklejam już dzisiaj regulamin i formularz zgłoszeniowy, aby można się było na spokojnie z nimi zapoznać. "

To tyle przekopiowanych informacji. Na pytania postaram się z pomocą Kasi Kubaszewskiej odpowiedzieć.

Ustroń czeka na Was, a my serdecznie zapraszamy. Mam nadzieję, że atmosfera będzie wspaniała.
 Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej niedzieli !!!


2 komentarze: