Witam serdecznie !!!

piątek, 6 września 2019

X Warsztaty Twórczo Zakręcone Ustroń 3 - 6. 2019

Witam serdecznie już po urlopie :)


Tradycyjnie we wrześniu zapraszam do Ustronia, gdzie w dniach 3 - 6 odbędą się jubileuszowe X Warsztaty Twórczo Zakręcone.
Wszystkie sprawy związane z Warsztatami są na bieżąco omawiane na FB w grupie Warsztaty Twórczo Zakręcone , natomiast zapisy będą się odbywały na stronie Warsztaty Twórczo Zakręcone.
Tutaj bezpośredni adres do menu strony. Nie wszystkie jeszcze działają, strona ZAPISY wiadomo zostanie otwarta o godzinie 0, czyli 9.09.2019 o godz. 19 i wtedy polecam dużo cierpliwości :)
Wstępny harmonogram jest pokazany na FB w grupie warsztatów, gdyż wymaga jeszcze sprawdzenia lub uzupełnienia. Tutaj jest już wersja II zmieniona, a pewnie jeszcze będzie wymagała drobnych poprawek.
Wersja II jest już nieaktualna jest wersja nr III aktualny harmonogram Warsztatów Twórczo Zakręconych. Jeżeli będzie kolejna zmiana od razu podam :) Już jest nowy harmonogram, bo jest ciągla poprawiany - podziwiam Kasię!!!!

Hamonogram wersja 5, ostateczna :)

O 9.09 o godz. 19 rozpoczęły się Zapisy na warsztaty, w pierwszych minutach rozeszły najbardziej popularne warsztaty. Nadal można wybierać, jest mnóstwo ciekawych warsztatów :)

Jak na razie w harmonogramie jest 154 warsztatów oraz 4 prelekcje, instruktaże.
Warsztaty odbędą się w Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowym "Gwarek" w Ustroniu ul. Wczasowa 49.
Zdjęcie ze strony Gwarka.
Serdecznie zapraszam, choć może nie powinnam, bo impreza jest tak znana, że niedługo "Gwarek" będzie się musiał porządnie rozbudować, żeby pomieścić wszystkich zainteresowanych :) 

2 komentarze:

 1. Może kiedyś uda mi się przyjechać na tą piękną imprezę. Pozdrawiam Tereniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Impreza wspaniała :) Warto.
   Pozdrawiam ciepło <3

   Usuń