Witam serdecznie !!!

piątek, 1 lutego 2019

I Zakręcony Patchwork, czyli warsztaty szycia patchworków w Ustroniu

Zapraszamy serdecznie na Dzień Kobiet z patchworkiem w Utroniu :)
Wszystkie informacje są na FB w grupie Warsztaty Twórczo Zakręcone w Ustroniu.
Ja tutaj skopiuję podane przez organizatorów informacje:
Szczegółowe informacje
„ZAKRĘCONY PATCHWORK”, to pierwsze warsztaty szycia patchworków i nie tylko, które odbędą się w dniach 7-10 marca 2019 r. w Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowym Hotel Gwarek Ustroń.

Zasady uczestnictwa podobne jak w październikowych Warsztatach Twórczo Zakręconych, ale nie do końca takie same :) :
1. Koszt jednego bloku warsztatowego trwającego 3 godziny wynosi 50 zł.
2. Warsztaty mogą się składać z pojedynczego bloku trzygodzinnego, ale również mogą być warsztaty składające się z dwóch, trzech lub więcej bloków – wtedy opłata wynosić będzie ilość poszczególnych bloków x 50 zł, czyli np. warsztat dwuczęściowy – 2 x 50 zł = 100 zł itd…
3. Jednorazowa opłata organizacyjna niezależna od ilości wykupionych warsztatów wynosi 30 zł. Na opłatę organizacyjną składa się między innymi: koszt przygotowania sal do warsztatów i powierzchni wystawowej, obsługa strony internetowej, opłat za domenę i usług hostingowych, projekty grafiki na plakaty, gadżety i stronę internetową, wykonanie materiałów promocyjnych, zakup napojów i ciastek na warsztaty oraz częściowy koszt ewentualnej imprezy integracyjnej itp.
4. Materiały, tzn. wszystkie niezbędne tkaniny na warsztaty tym razem we własnym zakresie – można tkaniny przywieźć ze sobą, ale będzie można również zakupić tkaniny na miejscu :D
5. Na większość warsztatów trzeba będzie przywieźć swoją maszynę. Część warsztatów poprowadzi Pasmasz i udostępni na swoje warsztaty maszyny do szycia. Na miejscu będzie również można zakupić maszyny :D
6. Zapisy na warsztaty chciałabym rozpocząć najpóźniej do 10 lutego 2019 r., ale termin ostateczny będzie podany w późniejszych komunikatach.
7. Można już rezerwować noclegi w Gwarku – jak zwykle mamy dla siebie cały ośrodek ♥ – cena niestety uległa nieznacznej zmianie, ale udało mi się wynegocjować wzrost ceny o jedyne 5 zł na dobę – tzn. cena noclegu ze śniadaniem i obiadem za jedną osobonoc wynosi 95 zł. W przypadku rezerwacji proszę o informowanie recepcji, że rezerwacja dotyczy Warsztatów Twórczo Zakręconych lub warsztatów „Zakręcony Patchwork”. Nie ma możliwości wykupienia samego noclegu bez wyżywienia – mamy ustalony pakiet w przyzwoitej cenie :)
8. W razie pytań – proszę pisać lub dzwonić, mój nr to 502-150-771 lub mail tworczozakreceni@gmail.com
9. Do organizacji warsztatów czynnie włączyło się Stowarzyszenie Polskiego Patchworku służąc wiedzą fachową i instruktorkami, którzy poprowadzą nasze warsztaty.
10. W grupie Warsztaty Twórczo Zakręcone są już dostępne informacje o poszczególnych warsztatach i instruktorach.

Termin warsztatów Zakręcony Patchwork pokrywa się z Dniem Kobiet, więc w przypadku oporu współpartnerów życiowych proszę użyć tego argumentu lub zabrać ze sobą oporną materię na miły weekend do Ustronia :D
Na FB są na bieżąco przedstawiani instruktorzy i sklepy, które pojawią się w Ustroniu. Jak na razie wiem, że na pewno będzie Pasmanteria Pasmasz z pięknymi tkaninami bawełnianymi i maszynami do szycia oraz Ariadna z nitkami różnymi, sponsor wszystkich nici potrzebnych na warsztatach w Ustroniu.
Oprócz warsztatów patchworkowych, będzie kilka warsztatów z innych dziedzin - znowu kopiuję słowa organizatorki:
"mogą to być warsztaty m.in. z Ewa Lisowska kanzashi i foamiran, z Mariola Wojtas koronka koniakowska, z Kreasfera sutasz, z Terenia Skubala haft matematyczny"
Będzie się działo, zapowiada się wspaniały Dzień Kobiet :) 
Do zobaczenia!!!

4 komentarze:

 1. Zapowiada się ciekawy Dzień, a raczej Długi Weekend Kobiet. Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapowiada się, a jak będzie, to się okaże, ponieważ to pierwsze warsztaty patchworkowe :)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Eluniu z całego kraju przyjeżdżają dziewczyny do Ustronia w październiku :) Ciekawe, kto teraz dotrze z polskich końców świata.

   Usuń